Poděkování občanům

Vážení spoluobčané. Dnes 18.5.2020 končí nouzový stav, který vyhlásila vláda ČR z důvodu ochrany obyvatel proti nákaze koronavirem. Bylo to pro nás všechny složité období. Někteří přišli o velkou část příjmů, jiní se strachovali o své blízké. Ještě není úplně vyhráno, ale podle výsledků odborných studií se situace dramaticky zlepšuje a nemoc je na ústupu. Chtěli bychom Vám všem poděkovat za trpělivost, s jakou jste zvládali mnohdy nepříjemná opatření. Mnozí z vás se snažili aktivně pomáhat svým sousedům, spoluobčanům, bližním. Veliký dík patří všem zdravotníkům a záchranářům, kteří nasazovali své zdraví. Jednotlivá omezení se postupně odstraňují a pomalu se vracíme k normálnímu životu. Ale… Jak všichni slýcháme v médiích, je vysoká pravděpodobnost, že se nákaza v nějaké podobě vrátí. Proto vás prosíme, abyste i nadále byli ohleduplní ke svým spoluobčanům, nosili až do odvolání roušky, používali dezinfekci a dodržovali zvýšenou hygienu především při kontaktu s dalšími lidmi. Buďme stále na pozoru, ale zároveň si užívejme života a krásného počasí.

Děkujeme!

Jiří Fürst – starosta